• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Medzinárodné kolo

      • Vincler Dávid
      • úspešný riešiteľ
      • Online Istrobot 2020
      • Medzinárodné kolo
      • INF
      • Ragančík Kristián
      • úspešný riešiteľ
      • Online Istrobot 2020
      • Medzinárodné kolo
      • INF
      • Družstvo chlapcov a dievčat
      • 3.miesto
      • Atletická súťaž Bystŕice nad Perštejnem
      • Medzinárodné kolo
      • TEV
    • Celoštátne kolo

      • Viktória Ambróziová
      • úspešný riešiteľ
      • II. Medzinárodná online olympiáda SPbGU v RKI
      • Celoštátne kolo
      • RUJ
      • Dominik Šefčík
      • úspešný riešiteľ
      • Olympiáda podnikový hospodár
      • Celoštátne kolo
      • OBN
      • Jakub Hodor
      • úspešný riešiteľ
      • Olympiáda podnikový hospodár
      • Celoštátne kolo
      • OBN
      • Štefanovova Kristína
      • 3.miesto
      • Celoslovenské kolo súťaže v prednese ruskej poézie a prózy "Ruské slovo"
      • Celoštátne kolo
      • RUJ
      • Kocáková Hana
      • 1.miesto
      • Ruské slovo - sólový spev v RJ
      • Celoštátne kolo
      • RUJ
      • Janová Alexandra
      • 1.miesto
      • Jazykový kvet 2020
      • Celoštátne kolo
      • NEJ
      • Soňa Kolcunová
      • 2. miesto
      • Sárova Bystrica
      • Celoštátne kolo
      • SJL
      • Vladimír Uhlík
      • Ocenenie dekanom UPJŠ Košice
      • Festival vedy a techniky
      • Celoštátne kolo
      • INF
    • Krajské kolo

      • Družstvo dievčat
      • 2.miesto
      • Okresné kolo stolný tenis
      • Krajské kolo
      • TEV
      • Soňa Kolcunová
      • 1.miesto
      • Olympiáda zo slovenského jazyka
      • Krajské kolo
      • SJL
      • Kristína Štefanovová
      • 1.miesto
      • Súťaž v prednese poézie a prózy "RUSKÉ SLOVO"
      • Krajské kolo
      • RUJ
      • Kocáková Hana
      • 1.miesto
      • Ruské slovo - sólový spev v RJ
      • Krajské kolo
      • RUJ
      • Kocáková Hana
      • 1.miesto
      • Ruské slovo - sólový spev v RJ
      • Krajské kolo
      • RUJ
      • Soňa Kolcunová
      • 1. miesto
      • Sárova Bystrica
      • Krajské kolo
      • SJL
      • Vladimír Uhlík
      • postup na celoštátne kolo
      • Festival vedy a techniky
      • Krajské kolo
      • INF
      • Vladimír Uhlík
      • 3.miesto
      • Festival vedy a techniky
      • Krajské kolo
      • INF
    • Okresné kolo

      • Družstvo dievčat
      • 1.miesto
      • OK v Basketbale
      • Okresné kolo
      • TEV