• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Medzinárodné kolo

      • Ihnátová Katarína
      • úspešný riešiteľ
      • Rozhoduj o Európe
      • Medzinárodné kolo
      • OBN
      • Motešická Janka
      • ocenenie poroty
      • European Union Contest for Young Scient
      • Medzinárodné kolo
      • BIO
    • Celoštátne kolo

      • Kolcunová Soňa
      • 2. miesto
      • Patrí politika do školy?
      • Celoštátne kolo
      • OBN
      • Breznická Laura
      • 2. miesto
      • Patrí politika do školy?
      • Celoštátne kolo
      • OBN
      • Valčo Marek
      • 2. miesto
      • Patrí politika do školy?
      • Celoštátne kolo
      • OBN
      • Suďa Jakub
      • 1. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
      • Celoštátne kolo
      • INF
      • (postup na RoboRAVE Internationl Čína)
      • Iľko Matúš
      • 1. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
      • Celoštátne kolo
      • INF
      • (postup na RoboRAVE Internationl Čína)
      • Lukča Tomáš
      • 1. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
      • Celoštátne kolo
      • INF
      • (postup na RoboRAVE Internationl Čína)
      • Matej Gajdoš
      • ocenenie poroty
      • Festival vedy a techniky
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Motešická Janka
      • uspešný riešiteľ
      • Misia Mars2
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Kočišová Mária Anna
      • uspešný riešiteľ
      • Misia Mars2
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Chmeľ Timotej
      • uspešný riešiteľ
      • Misia Mars2
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Mekelová Barbora
      • uspešný riešiteľ
      • Misia Mars2
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Gajdoš Matej
      • uspešný riešiteľ
      • Misia Mars2
      • Celoštátne kolo
      • FYZ
      • Kolcunová Soňa
      • 2. miesto
      • Sárova Bystrica
      • Celoštátne kolo
      • SJL
      • Dzurik Richard
      • 1. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
      • Celoštátne kolo
      • INF
      • Koľbik Timotej
      • 1. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
      • Celoštátne kolo
      • INF
      • Kopko Peter
      • 2. miesto
      • RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
      • Celoštátne kolo
      • INF
    • Krajské kolo

      • Vaterková Natália
      • 2. miesto
      • SOČ
      • Krajské kolo
      • GEG
      • Uhlík Vladimír
      • 1. miesto
      • SOČ
      • Krajské kolo
      • FYZ