Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Gymnázium Cyrila Daxnera
Vranov nad Topľou
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Gymnázium Cyrila Daxnera
Vranov nad Topľou
Hlavná stránka
/
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Oblasť
všetky oblasti
ANJ
BIO
FYZ
GEG
INF
NEJ
OBN
Prírodné vedy
RUJ
SJL
TECV
TEV
TŠV
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2018/2019
Celoštátne kolo
Lukča Tomáš
1. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
Celoštátne kolo
INF
(postup na RoboRAVE Internationl Čína)
Iľko Matúš
1. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
Celoštátne kolo
INF
(postup na RoboRAVE Internationl Čína)
Suďa Jakub
1. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
Celoštátne kolo
INF
(postup na RoboRAVE Internationl Čína)
Matej Gajdoš
ocenenie poroty
Festival vedy a techniky
Celoštátne kolo
FYZ
Chmeľ Timotej
uspešný riešiteľ
Misia Mars2
Celoštátne kolo
FYZ
Kočišová Mária Anna
uspešný riešiteľ
Misia Mars2
Celoštátne kolo
FYZ
Motešická Janka
uspešný riešiteľ
Misia Mars2
Celoštátne kolo
FYZ
Gajdoš Matej
uspešný riešiteľ
Misia Mars2
Celoštátne kolo
FYZ
Mekelová Barbora
uspešný riešiteľ
Misia Mars2
Celoštátne kolo
FYZ
Kolcunová Soňa
2. miesto
Sárova Bystrica
Celoštátne kolo
SJL
Dzurik Richard
1. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
Celoštátne kolo
INF
Koľbik Timotej
1. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
Celoštátne kolo
INF
Kopko Peter
2. miesto
RoboRAVE Slovensko 2018 - Maze
Celoštátne kolo
INF
Krajské kolo
Vaterková Natália
2. miesto
SOČ
Krajské kolo
GEG
Uhlík Vladimír
1. miesto
SOČ
Krajské kolo
FYZ
Marcinčinová Lenka
3. miesto
Olympiáda v anglickom jazyku
Krajské kolo
ANJ
basketbal - chlapci
3. miesto
42. ročník o Pohár riad.Gymnázia v Humennom
Krajské kolo
TŠV
Okresné kolo
Marcinčinová Lenka
3. miesto
Olympiáda v anglickom jazyku
Okresné kolo
ANJ
Vysoká Kristína
3. miesto
Olympiáda v nemeckom jazyku
Okresné kolo
NEJ
Uhlík Vladimír
2. miesto
Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 2B
Okresné kolo
NEJ
Predchádzajúci
1
2
3
4
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
Kontakt
Ochrana osobných údajov GCD
Kontakty
Gymnázium Cyrila Daxnera
skola@gcd.sk
+421 57 4464574
Dr. C. Daxnera 88/3 093 80 Vranov nad Topľou 09380 Vranov nad Topľou Slovakia
00161268
2020628742
671062
PhDr. Zuzana Dragulová, PhD. riaditel@gcd.sk
PhDr. Slavomír Kmec zastupca@gcd.sk
hospodarka@gcd.sk
mzdove@gcd.sk
ekonomka@gcd.sk
Mgr. Iveta Pribulova i.pribulova@gcd.sk
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage