• Krajská súťaž moderátorov 2019

      25. októbra 2019 sa v priestoroch DJZ v Prešove uskutočnilo krajské kolo súťaže v moderovaní, naša študentka Soňa Kolcunováopäť potvrdila svoje kvality a v II. kategórii obsadila 1. miesto. Tentoraz si do vlastnej relácie pozvala Petru Novákovú, ktorá sa začala venovať fitnes a prednedávnom zožala svoje prvé úspechy. Srdečne blahoželáme a držíme dievčatám palce aj na celoslovenskom kole o mesiac v Banskej Bystrici.

     • KMD Fénix v zariadení pre seniorov

      Dňa 23.10. 2019 naši dobrovoľníci KMD Fénix spríjemnili atmosféru v zariadení pre seniorov. Prichystali si pre nich hudobné a tanečné vystúpenie. Na konci rozdali kvety a porozprávali sa so seniormi. Obe strany sa tešia na najbližšie stretnutie."

     • Deň PSK 2019

      Srdečne Vás pozývame na Deň PSK 2019 na našej škole. Termín konania: 12.11.2019 od 7.50 hod. do 16.00hod.  Časový rozpis uverejníme čoskoro. Žiaci dostanú časový rozpis od svojich triednych učiteľov.

     • Festival vedy a techniky

      Dňa 18.10.2019 sa v Prešove konalo krajské kolo súťaže Festival vedy a techniky  pre Košický a Prešovský kraj. Náš žiak Vladimír Uhlík si vybojoval postup na celoslovenské finále FVAT v Bratislave. Prácu s názvom Využitie Arduina vo fyzike vypracoval pod vedením učiteľa Ing. Jána Motešického. Počas finále víťazi z krajských kôl súťažia o množstvo vecných cien a postup na svetové a národné vedecko-technické súťaže a festivaly.  FVAT je Slovenským národným kolom súťaže Európskej únie pre mladých vedcov – EUCYS.

     • DOD TUKE

      Dňa 15.10.2019 sa naši seminaristi z Informatiky zúčastnili Dňa otvorených dverí na Technickej univerzite Košice. Zúčastnili sa prezentácie fakúlt a mali možnosť navštíviť zákutia TUKE.

     • Noc z 11. na 12.10.2019

      Na našej škole prebiehala akcia s názvom Noc v škole, ktorú zorganizovala ŽŠR. Študenti sa zapájali do rôznych aktivít, napr.: hľadanie indícií po škole, hranie divadielka, hry s balónmi a taktiež aj športové hry. O polnoci nechýbala diskotéka s hudobným prekvapením ...

     • Dotazník k Erasmus+

      Zdravíme všetkých študentov GCD,

      v rámci projektu Erasmus+ by sme Vás chceli osloviť a požiadať o vyplnenie dotazníka, týkajúceho sa témy nášho projektu "Všetky choroby začínajú v tráviacom trakte". Chceli by sme Vás týmto požiadať o vyplnenie nasledovného dotazníka: https://www.surveymonkey.com/r/N6HPFB9, pomôžete nám tým v práci na projekte. Vopred Vám všetkým ďakujeme za Váš čas.

      Tím Erasmus+

     • Piatkové aktivity ...

      Dňa 4.10.2019 sa žiaci 1. a 2. ročníka zúčastnia účelového cvičenia k ochrane života a zdravia. Vybraní žiaci 3. a 4. ročníka sa zúčastnia Dňa otvorených dverí na UPJŠ v Košiciach. Žiaci III.A a III.B sa učia podľa rozvrhu III.C.