Školský rok: 2021/2022
1 Tulach Dominik IV.B Best In English
3. miesto celoslovenské ANJ 2021-11-26 PhDr. Maroš Mitrik
2 Klára Babjačková I.C Ruské slovo - kategória sólový spev v RJ
1. miesto krajské RUJ 2022-01-18 Mgr. Alena Jacková
3 Štefanovová Kristína III.B Ruské slovo
1. miesto krajské RUJ 2022-01-24 Mgr. Helena Lengvarská
4 Gumanová Simona II.A Ruské slovo
1. miesto krajské RUJ 2022-01-24 Mgr. Helena Lengvarská
5 Družstvo žiačok Okresné kolo v cezpoľnom behu
1. miesto okresné TSV 2021-10-14 Mgr. Ján Lengvarský
6 Bančanský Tomáš IV.A Olympiáda v anglickom jazyku
2. miesto okresné ANJ 2022-01-13 PhDr. Maroš Mitrik
7 Tomovčíková Simona II.C Okresné kolo v cezpoľnom behu
2. miesto okresné TSV 2021-10-14 Mgr. Ján Lengvarský
8 Družstvo žiakov Okresné kolo v cezpoľnom behu
2. miesto okresné TSV 2021-10-14 Mgr. Ján Lengvarský
9 Šuličová Natália I.A Okresné kolo v cezpoľnom behu
3. miesto okresné TSV 2021-10-14 Mgr. Ján Lengvarský
Školský rok: 2020/2021
1 Martina Maťašová IV.A Labák online súťaž prírodné vedy
1. miesto celoslovenské INF 2020-09-02 Ing. Ján Motešický
2 Štefanovová Kristína II.B Ruské slovo - celoslovenské kolo v prednese ruskej poézie a prózy
1. miesto celoslovenské RUJ 2021-02-05 Mgr. Helena Lengvarská
3 Ambrozyová Viktória II.A Európsky deň jazykov
1. miesto celoslovenské RUJ 2020-10-07 Mgr. Helena Lengvarská
4 Kobulnická Alexandra I.A Rusko mojimi farbami
1. miesto celoslovenské UKL 2021-05-31 PaedDr. Miroslava Fuňáková
5 Tadeáš Fedor III.C Celoštátne kolo 3D tlač - 4.ročník
2. miesto celoslovenské INF 0000-00-00 Ing. Ján Motešický
6 Kristián Ragančík III.C 21. ročník ISTROBOT 2021
3. miesto celoslovenské INF 2021-05-31 Ing. Ján Motešický
7 Dávid Vincler III.C 21. ročník ISTROBOT 2021
3. miesto celoslovenské INF 2021-05-31 Ing. Ján Motešický
8 Tadeáš Fedor III.C Celoštátne kolo 3D tlač - 3.ročník
3. miesto celoslovenské INF 2020-10-28 Ing. Ján Motešický
9 Ragančíková Diana II.C Jazykový kvet 2021
3. miesto celoslovenské NEJ 2021-06-15 Mgr. Zuzana Zubková
10 Marko Sukovský III.C Miisa Mars - 3.ročník
4. miesto celoslovenské INF 2021-05-27 Ing. Ján Motešický
11 Lukáš Ščerbanovský III.C Misia Mars - 3.ročník
4. miesto celoslovenské INF 2021-05-27 Ing. Ján Motešický
12 Ivana Durkošová II.A Misia Mars 3. ročník
4. miesto celoslovenské INF 2021-05-27 Ing. Ján Motešický
13 Ambrozyová Viktória II.A Celoštátne kolo olympiády v ruskom jazyku
4. miesto celoslovenské RUJ 2021-04-08 Mgr. Helena Lengvarská
14 Sarik Adam III.B Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko
ocenenie poroty celoslovenské SJL 2021-06-15 PaedDr. Miroslava Fuňáková
15 Olahová Iveta II.C Matematický klokan
úspešný riešiteľ celoslovenské MAT 2021-04-21 RNDr. Martina Brunovská
16 Natália Šuľaková IV.B Olympiáda podnikový hospodár
úspešný riešiteľ celoslovenské OBN 2021-04-27 Mgr. Anna Kovaľová
17 Tomáš Veliký IV.C Olympiáda podnikový hospodár
úspešný riešiteľ celoslovenské OBN 2021-04-27 Mgr. Anna Kovaľová
18 Jakub Suďa IV.C Festival vedy a techniky
1. miesto krajské INF 2021-10-16 Ing. Ján Motešický
19 Dávid Vincler III.C Festival vedy a techniky
1. miesto krajské INF 2021-10-16 Ing. Ján Motešický
20 Ragančíková Diana II.C Jazykový kvet 2021
1. miesto krajské NEJ 2021-04-23 Mgr. Zuzana Zubková
21 Ambrozyová Viktória II.A Krajské kolo olympády v ruskom jazyku
1. miesto krajské RUJ 2021-03-12 Mgr. Helena Lengvarská
22 Štefanovová Kristína II.B Ruské slovo- súťaž v prednese ruskej poézie a prózy
1. miesto krajské RUJ 2021-01-15 Mgr. Helena Lengvarská
23 Lukáš Guman, Samuel Saladiak, Martin Kozák II.A Európske dejiny rokov 1900 - 1939 (Olympiáda z dejepisu)
2. miesto krajské DEJ 2021-06-17 Mgr. Radoslav Slivka
24 Gumanová Simona I.A Ruské slovo -súťaž v prednese ruskej poézie a prózy
2. miesto krajské RUJ 2021-01-15 Mgr. Helena Lengvarská
25 Guman Lukáš II.A Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
2. miesto krajské SJL 2021-02-12 Mgr. Eva Hrunová
26 Čurová Alexandra I.B Olympiáda z nemeckého jazyka
3. miesto krajské NEJ 2021-02-09 Mgr. Radoslav Slivka
27 Dávid Vincler III.C Stredoškolská odborná činnosť
4. miesto krajské INF 2021-02-17 Ing. Ján Motešický
28 Bundová Bibiana IV.C Daj fotke príbeh - literárna súťaž
ocenenie poroty krajské SJL 2020-02-18 PaedDr. Miroslava Fuňáková
29 Tomáš Stanovčák IV.B Geografická olympiáda
úspešný riešiteľ krajské GEG 2021-02-26 Mgr. Adela Dzurjaninová
30 Peter Sabo I.C Geografická olympiáda
uspešný riešiteľ krajské GEG 2021-02-26 Mgr. Adela Dzurjaninová
31 Širák Matúš I.C matematická olympiáda- kategória C
uspešný riešiteľ krajské MAT 2021-03-30 RNDr. Martina Brunovská
32 Ambrozyová Viktória II.A Majstrovstvá v ruskom jazyku
1. miesto medzinárodné RUJ 2020-11-17 Mgr. Helena Lengvarská
33 Štefanovová Kristína II.B XI. Medzinárodný Puškinov konkurz
1. miesto medzinárodné RUJ 2021-06-06 Mgr. Helena Lengvarská
34 Peter Bartko III.C 21. ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021
2. miesto medzinárodné INF 2021-05-27 Ing. Ján Motešický
35 Viliam Kocák III.C 21. ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021 2. miesto medzinárodné INF 2021-05-27 Ing. Ján Motešický
36 Ambrozyová Viktória II.A II. Medzinárodná online olympiáda v ruskom jazyku ako cudzom
3. miesto medzinárodné RUJ 2020-12-13 Mgr. Helena Lengvarská
37 Štefanovová Kristína II.B Dovidenia zima!
7. miesto medzinárodné RUJ 2021-02-28 Mgr. Helena Lengvarská
Školský rok: 2019/2020
1 Janová Alexandra III.B Jazykový kvet 2020
1. miesto celoslovenské NEJ 2020-06-16 Mgr. Zuzana Zubková
2 Kocáková Hana II.A Ruské slovo - sólový spev v RJ
1. miesto celoslovenské RUJ 2020-02-28 Mgr. Alena Jacková
3 Kolcunová Soňa IV.B Sárova Bystrica
2. miesto celoslovenské SJL 2019-11-22 Mgr. Eva Hrunová
4 Štefanovova Kristína I.B Celoslovenské kolo súťaže v prednese ruskej poézie a prózy "Ruské slovo"
3. miesto celoslovenské RUJ 2020-02-28 Mgr. Helena Lengvarská
5 Uhlík Vladimír IV.B Festival vedy a techniky celoslovenské kolo
ocenenie poroty celoslovenské INF 2019-11-08 Ing. Ján Motešický
6 Dominik Šefčík IV.A Olympiáda podnikový hospodár
uspešný riešiteľ celoslovenské OBN 2020-04-28 Mgr. Anna Kovaľová
7 Jakub Hodor IV.C Olympiáda podnikový hospodár
uspešný riešiteľ celoslovenské OBN 0000-00-00 Mgr. Anna Kovaľová
8 Ambrozyová Viktória I.A II. Medzinárodná online olympiáda SPbGU v RKI uspešný riešiteľ celoslovenské RUJ 2019-12-20 Mgr. Helena Lengvarská
9 Štefanovová Kristína I.B Súťaž v prednese poézie a prózy "RUSKÉ SLOVO" 1. miesto krajské RUJ 2020-01-23 Mgr. Helena Lengvarská
10 Kocáková Hana II.A Ruské slovo - sólový spev v RJ
1. miesto krajské RUJ 2020-01-23 Mgr. Alena Jacková
11 Kolcunová Soňa IV.B Olympiáda zo slovenského jazyka
1. miesto krajské SJL 2020-02-13 Mgr. Eva Hrunová
12 Kolcunová Soňa IV.B Sárova Bystrica - krajské kolo moderátorov Prešov
1. miesto krajské SJL 2019-10-25 Mgr. Eva Hrunová
13 Družstvo chlapcov-Stolný tenis III.C Stolný tenis-Krajské kolo
1. miesto krajské TSV 2019-11-19 PaedDr. Ján Guľvas
14 Uhlík Vladimír IV.B Festival vedy a techniky
3. miesto krajské INF 2019-10-18 Ing. Ján Motešický
15 Družstvo chlapcov a dievčat Atletická súťaž Bystŕice nad Perštejnem
3. miesto medzinárodné TSV 0000-00-00 Mgr. Ján Lengvarský
16 Ragančík Kristián II.C Online Istrobot
úspešný riešiteľ medzinárodné INF 2019-06-14 Ing. Ján Motešický
17 Vincler Dávid II.C Online Istrobot
úspešný riešiteľ medzinárodné INF 2019-06-14 Ing. Ján Motešický
Školský rok: 2018/2019
1 Koľbik Timotej III.B RoboRAVE Slovensko 2018 – Maze
1. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
2 Iľko Matúš II.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa (postup na RoboRAVE International Čína)
1. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
3 Dzurik Richard III.B RoboRAVE Slovensko 2018 – Maze
1. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
4 Suďa Jakub III.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa (postup na RoboRAVE International Čína)
1. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
5 Lukča Tomáš II.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa (postup na RoboRAVE International Čína)
1. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
6 Janová Alexandra II.B Jazykový kvet
1. miesto celoslovenské NEJ 2019-06-14 Mgr. Zuzana Zubková
7 Baran Adrián IV.D Atletika
1. miesto celoslovenské SJL 2019-05-09 PaedDr. Ján Guľvas
8 Baran Adrián IV.D Atletika
1. miesto celoslovenské TSV 2019-05-09 PaedDr. Ján Guľvas
9 Kopko Peter III.B RoboRAVE Slovensko 2018 – Maze
2. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
10 Kolcunová Soňa III.B Patrí politika do školy?
2. miesto celoslovenské OBN 2019-03-25 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
11 Breznická Laura IV.C Patrí politika do školy?
2. miesto celoslovenské OBN 2019-03-25 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
12 Valčo Marek IV.C Patrí politika do školy?
2. miesto celoslovenské OBN 2019-03-25 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
13 Fečo Michal II.D Jazykový kvet
2. miesto celoslovenské RUJ 2019-06-14 Mgr. Helena Lengvarská
14 Danková Júlia III.A Celoslovenské kolo súťaže v prednese ruskej poézie a prózy "Ruské slovo"
2. miesto celoslovenské RUJ 2019-04-05 Mgr. Helena Lengvarská
15 Bindasová Ľudmila, Kocáková Hana, Rybarčáková Natália I.A Celoslovenské kolo v speve - Ruské slovo
2. miesto celoslovenské RUJ 2019-04-05 Mgr. Alena Jacková
16 Kolcunová Soňa III.B Sárova Bystrica
2. miesto celoslovenské SJL 2018-11-30 Mgr. Eva Hrunová
17 Hliva Samuel III.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
3. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
18 Bľacha Matúš III.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
3. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
19 Kopko Peter III.B RoboRAVE Slovensko 2018 - hasenie ohňa
3. miesto celoslovenské INF 2018-10-19 Ing. Ján Motešický
20 Družstvo chlapcov-Stolný tenis CH Stolný tenis-chlapci-Majstrovstvá Slovenská 3. miesto celoslovenské TSV 2019-04-03 PaedDr. Ján Guľvas
21 Matej Gajdoš III.D Festival vedy a techniky, celoslovenské kolo
ocenenie poroty celoslovenské FYZ 2018-11-08 Ing. Ján Motešický
22 Kočišová Mária Anna III.D Misia Mars2
úspešný riešiteľ celoslovenské FYZ 2018-12-12 Ing. Ján Motešický
23 Chmeľ Timotej II.B Misia Mars2
úspešný riešiteľ celoslovenské FYZ 2018-12-12 Ing. Ján Motešický
24 Mekelová Barbora II.A Misia Mars2
úspešný riešiteľ celoslovenské FYZ 2018-12-12 Ing. Ján Motešický
25 Gajdoš Matej III.D Misia Mars2
úspešný riešiteľ celoslovenské FYZ 2018-12-12 Ing. Ján Motešický
26 Motešická Janka IV.B Misia Mars2
úspešný riešiteľ celoslovenské FYZ 2018-12-12 Ing. Ján Motešický
27 Uhlík Vladimír III.B Krajské kolo SOČ 1. miesto krajské FYZ 2019-04-05 Ing. Ján Motešický
28 Kristína Jakubová, Klára Chanáthová, Barbora Mekelová III.C a II.A protopresbyterské kolo Biblickej olympiády v 2. kategórii
1. miesto krajské NAB 2019-03-21 PhDr. Slavomír Kmec
29 Janová Alexandra II.B Jazykový kvet 2019
1. miesto krajské NEJ 2019-04-08 Mgr. Zuzana Zubková
30 Laura Breznická IV.C Patrí politika do školy?
1. miesto krajské OBN 2019-03-06 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
31 Marek Valčo IV.C Patrí politika do školy?
1. miesto krajské OBN 2019-03-06 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
32 Soňa Kolcunová III.B Patrí politika do školy?
1. miesto krajské OBN 2019-03-06 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
33 Danková júlia III.A Krajské kolo v prednese poézie a prózy "Ruské slovo"
1. miesto krajské RUJ 2019-03-14 Mgr. Helena Lengvarská
34 Fečo Michal II.D Jazykový kvet
1. miesto krajské RUJ 2019-04-08 Mgr. Helena Lengvarská
35 Baran Adrián IV.D Krajské kolo v atletike
1. miesto krajské TSV 2019-04-26 PaedDr. Ján Guľvas
36 Družstvo chlapcov-Stolný tenis CH Stolný tenis-Krajské kolo
1. miesto krajské TSV 2019-03-21 PaedDr. Ján Guľvas
37 Vaterková Natália II.B SOČ
2. miesto krajské GEG 2019-04-05 Mgr. Radoslav Slivka
38 KOLESÁR JURAJ I.C KRAJSKÉ KOLO súťaže JAZYKOVÝ KVET
2. miesto krajské NEJ 2019-04-08 Mgr. Katarína Chromčová
39 Bindasová Ľudmila, Kocáková Hana, Rybarčáková Natália I.A Krajské kolo v speve - Ruské slovo
2. miesto krajské RUJ 2019-03-14 Mgr. Alena Jacková
40 Marcinčinová Lenka III.B Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku
3. miesto krajské ANJ 2019-02-13 PhDr. Maroš Mitrik
41 Basketbal-chlapci chlapci 42. ročník o Pohár riad.Gymnázia v Humennom
3. miesto krajské TSV 2018-12-06 PaedDr. Ján Guľvas
42 Matej Gajdoš III.D Festival vedy a techniky, krajské kolo Košický a Prešovský kraj
úspešný riešiteľ krajské FYZ 2018-10-18 Ing. Ján Motešický
43 Zavidná Natália IV.D Olympiáda v ruskom jazyku
úspešný riešiteľ krajské RUJ 2019-03-25 Mgr. Helena Lengvarská
44 Kopko Peter III.B RoboRAVE Poland 2019
1. miesto medzinárodné INF 2019-03-20 Ing. Ján Motešický
45 Hliva Samuel III.B RoboRAVE Poland 2019
1. miesto medzinárodné INF 2019-03-20 Ing. Ján Motešický
46 Bľacha Matúš III.B RoboRAVE Poland 2019
1. miesto medzinárodné INF 2019-03-20 Ing. Ján Motešický
47 Lukča Tomáš II.B RoboCup Junior Slovensko - kategória záchranár (postup na celosvetové finále v Sydney)
2. miesto medzinárodné INF 2019-03-28 Ing. Ján Motešický
48 Iľko Matúš II.B RoboCup Junior Slovensko - kategória záchranár (postup na celosvetové finále v Sydney)
2. miesto medzinárodné INF 2019-03-28 Ing. Ján Motešický
49 Suďa Jakub II.A RoboCup Junior Slovensko - kategória záchranár (postup na celosvetové finále v Sydney)
2. miesto medzinárodné INF 2019-03-28 Ing. Ján Motešický
50 Motešická Janka IV.B European Union Contest for Young Scient Írsko (udelená špeciálna cena)
ocenenie poroty medzinárodné BIO 2018-09-19 Ing. Ján Motešický
51 Branislav Čakurda II.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- bronzová úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
52 Klára Bálintová IV.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- bronzová úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
53 Alexandra Sidorová IV.B Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- strieborná úroveň
ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
54 Katarína Miková IV.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- bronzová úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
55 Viktor Hankovský IV.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- strieborná úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
56 Julíana Macková IV.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- bronzová úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
57 Sidorová Alexandra IV.B Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu - strieborná úroveň
ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 PhDr. Eva Krišandová
58 Františka Smolejová IV.B Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- strieborná úroveň
ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
59 Samuel Kuchár IV.B Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- strieborná úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
60 Filip Jozefov IV.D Medzinárodná cena vojvodu z Edinburgu- strieborná úroveň ocenenie poroty medzinárodné DEJ 2018-09-14 Mgr. Viera Voľanská Huntejová
61 Ivana Baníková III.B Projektová súťaž v Salzburgu "Alles Chemie - nachhaltig und innovativ"
ocenenie poroty medzinárodné CHE 2019-05-09 RNDr. Silvia Konečná
62 Kristína Lazurová III.B Projektová súťaž v Salzburgu "Alles Chemie - nachhaltig und innovativ"
ocenenie poroty medzinárodné CHE 2019-05-09 RNDr. Silvia Konečná
63 Alena Jančíková III.B Projektová súťaž v Salzburgu "Alles Chemie - nachhaltig und innovativ"
ocenenie poroty medzinárodné CHE 2019-05-09 RNDr. Silvia Konečná
64 Dajana Bozdošová III.B Projektová súťaž v Salzburgu "Alles Chemie - nachhaltig und innovativ"
ocenenie poroty medzinárodné CHE 2019-05-09 RNDr. Silvia Konečná
65 Branislav Čakurda II.D Projektová súťaž v Salzburgu "Alles Chemie - nachhaltig und innovativ"
ocenenie poroty medzinárodné SJL 2019-05-09 RNDr. Silvia Konečná
66 Katarína Ihnatová III.D Rozhoduj o Európe
uspešný riešiteľ medzinárodné OBN 2018-12-07 Mgr. Viera Voľanská Huntejová