• Zľavy na dopravu pre rok 2020/2021

• Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš zaslaním SMS podľa nasledujúcich krokov:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005 ).
            2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
            3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (mapa je na
            www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Terminál na škole bude prístupný každý pracovný deň od 8:00 do 12:00 na vrátnici - hlavný vchod. Pracovníci vrátnice sa môžu v danom čase pohybovať aj v iných priestoroch školy podľa svojej pracovnej náplne. V tomto prípade je nutné počkať na zamestnanca vrátnice alebo prísť v iný deň.

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData, tel.: 0905 384 092 (pracovné dni 7:00-15:00), email: preukazstudenta@transdata.sk