Maturity › Maturitná komisia

Komisia: Matematika MAT

Predseda: Mgr. Ján Brandobur
Skúšajúci: RNDr. Martina Brunovská, Mgr. Michaela Šuličová

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
20.5.2019 Truchan Milan IV.A 07:30 07:50 08:10 MAT 1
Jurov Peter IV.A 07:50 08:10 08:30 MAT 1
Michalčo Samuel IV.C 08:10 08:30 08:50 MAT 1
Bertová Veronika IV.B 08:30 08:50 09:10 MAT 1
Saraka Martin IV.B 08:50 09:10 09:30 MAT 1
Fedorko Jakub IV.B 09:55 10:15 10:35 MAT 1
Kochanová Katarína IV.B 10:15 10:35 10:55 MAT 1
Guman Peter IV.B 10:35 10:55 11:15 MAT 1
Raganová Jana IV.B 10:55 11:15 11:35 MAT 1
Sciranková Alexandra IV.B 11:15 11:35 11:55 MAT 1
21.5.2019 Švarný Dominik IV.A 07:30 07:50 08:10 MAT 1
Polák Marek IV.B 07:50 08:10 08:30 MAT 1
Bindas Patrik IV.C 08:10 08:30 08:50 MAT 1
Petrová Zuzana IV.B 08:30 08:50 09:10 MAT 1
Zajac Martin IV.C 08:50 09:10 09:30 MAT 1
Ladomirják Ondrej IV.C 09:55 10:15 10:35 MAT 1
Trecáková Veronika IV.C 10:15 10:35 10:55 MAT 1
Hricik Jakub IV.C 10:35 10:55 11:15 MAT 1
Hajník Tomáš IV.D 10:55 11:15 11:35 MAT 1
Miková Viktória IV.D 11:15 11:35 11:55 MAT 1
Fedor Adrián IV.A 12:45 13:05 13:25 MAT 1
Čikot Matej IV.D 13:05 13:25 13:45 MAT 1
Goldmann Viliam IV.D 13:25 13:45 14:05 MAT 1
Jančíková Tímea IV.D 13:45 14:05 14:25 MAT 1
Tarkaničová Lýdia IV.D 14:05 14:25 14:45 MAT 1
Žipaj Jakub IV.A 15:10 15:30 15:50 MAT 1
Talian Marek IV.A 15:30 15:50 16:10 MAT 1
22.5.2019 Cmár Matúš IV.C 07:30 07:50 08:10 MAT 1
Výrostko Filip IV.C 07:50 08:10 08:30 MAT 1
Miškovič Matúš René IV.C 08:10 08:30 08:50 MAT 1
Jozefov Filip IV.D 08:30 08:50 09:10 MAT 1
Hladová Katarína IV.A 08:50 09:10 09:30 MAT 1
Kentoš Róbert IV.D 09:55 10:15 10:35 MAT 1
Bičej Jozef IV.D 10:15 10:35 10:55 MAT 1
Hričák Štefan IV.D 10:35 10:55 11:15 MAT 1
Cmar Šimon IV.C 10:55 11:15 11:35 MAT 1
Demčák Michal IV.A 11:15 11:35 11:55 MAT 1
Michalov Tadeáš Ján IV.C 12:45 13:05 13:25 MAT 1
Mitrová Viktória IV.D 13:05 13:25 13:45 MAT 1
Sabol Patrik IV.B 13:25 13:45 14:05 MAT 1
Valčo Marek IV.C 13:45 14:05 14:25 MAT 1
Pavučková Zuzana IV.C 14:05 14:25 14:45 MAT 1

© aScAgenda 2019.0.1178 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 29.07.2019